Aktualitātes Raksti Baznīcas vēsture Fotogrāfijas Audio, Video Dažādi
Autobiogrāfija | Sprediķi | Bībeles stundas | Teoloģiskie raksti | Dzeja un "dzirkstis" | Publikācijas par R.Feldmani

Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes pasniedzēji

Feldmanis R. (Iepazīstieties: Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes pasniedzēji) // Svētdienas rīts. – 1990. – 18. novembris. – Nr.21 (1061). – 4. - 5.lpp.

Iepazīstieties: Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes pasniedzēji:Roberts Feldmanis,
profesors, teoloģijas licenciāts

Atjaunotās Teoloģijas fakultātes atsāktajā darbā gribētos redzēt jo ātrāk pārvarētas sākotnējās veidošanās grūtības un kļūšanu pilnā mērā par Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes labo darbu un tradīciju turpinātāju.

Teoloģijas fakultātes studentu saimei vēl īsti jātop par studentiem. Padomju skolu - arī augstāko mācību iestāžu «tradīciju» atliekas - skolnieku garu un «kadru kalšanu» jāpārvar. Students nav skolnieks, kurš tikai mācās un atsaka uzdoto mācību vielu - bet viņa mūžsenā privilēģija ir viņa brīvība - atbildības un apņēmības brīvība - izvēlēties un nodoties ar visām savām spējām un laiku zinībām un patstāvīgai pētniecībai - studēt!

Mūsu profesori no pirmās studiju dienas mūs, studentus, uzrunāja ar vārdu - COMMILITONES - «līdzcīnītāji», tā uzsverot, ka mēs neesam vien viņu skolnieki, bet viņiem līdzdarbīgie kopējā Zinību laukā un garīgās pieaugsmes gaitā - cēlā akadēmiskā koleģialitātē.


 
 

 

 


 

Copyright 2008; Created by MB Studija »